ZIELONA GÓRA:

Jak pomóc zielonogórskim restauracjom? Powstała akcja „Miasto dla Gastro”

Ruszył kolejny etap pomocy dla gastronomii w Zielonej Górze. Akcja „Miasto dla Gastro” to służy wsparciu lokali, które działają na terenie Winnego Grodu i tu odprowadzają podatki. To wspólna inicjatywa prezydenta miasta, radnego Rafała Kaszy i programu „ZGrana Rodzina”.

Akcja ma wspomóc finansowo branżę gastronomiczną i zachęcić mieszkańców do korzystania z restauracji czy barów.

Pomyśleliśmy, że moglibyśmy jeszcze mocniej zaingerować, dać impuls do tego, by ożywić gastronomię. Przy okazji – troszeczkę zintegrować branżę gastronomiczną z mieszkańcami Zielonej Góry, żeby wyszli do tych lokali. Osoby, które posiadają kartę ZGranej Rodziny, przyjdą do wybranego lokalu i zostawią swoje pieniądze, dzięki czemu obrót będzie znacznie większy niż mógłby być.

Pierwszym etapem akcji „Miasto dla Gastro” jest konkurs, w którym trzeba poprawnie odpowiedzieć na pytanie dotyczące Zielonej Góry. Nagrodą jest voucher do wykorzystania w wybranym lokalu gastronomicznym.

Od 2 lipca zapraszamy wszystkich posiadaczy kart ZGranej Rodziny do odpowiadania na krótkie, proste pytania dotyczące miasta. I wtedy karty będziemy automatycznie zasilać na 20 złotych do wykorzystania w dowolnym punkcie, który będzie znajdował się na liście partnerów akcji „Miasto dla Gastro”.

Liczba voucherów do lokali jest ograniczona.

5 tysięcy zielonogórzan może skorzystać z voucheru po 20 złotych po to, aby wydać go w zielonogórskiej restauracji. Myślę, że jest to kolejna forma wsparcia dla przedsiębiorców, którzy poprzez pandemię ucierpieli najbardziej.

Przedsiębiorcy, którzy chcieliby dołączyć do akcji, mogą rejestrować się na stronie miastodlagastro.pl.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: