ZIELONA GÓRA:

Jak pojedziemy autobusami w święta? MZK publikuje komunikat

Na czas świąt Bożego Narodzenia zmieni się rozkład jazdy miejskich autobusów. MZK zamieścił szczegółowe informacje na ten temat.

W Wigilię autobusy będą jeździć według roboczych rozkładów do godziny 18:00. Linie nocne N1 i N2 rozpoczną zaś pracę wcześniej i wykonają dodatkowe kursy. Od 23:29 pojadą zgodnie z rozkładem, który obowiązuje w noce z soboty na niedzielę.

Pierwszego dnia świąt – 25 grudnia – niektóre kursy będą zawieszone. Dotyczy to linii nr 6, 14, 19, 37 i 55. Na linii „0” autobusy będą jeździć według świątecznego rozkładu między 9:00 a 17:00, a na linii „80” – między 8:00 a 17:00. Na pozostałych liniach będzie obowiązywał świąteczny rozkład jazdy.

W drugi dzień świąt, 26 grudnia, zawieszona zostanie tylko linia nr 55. Reszta autobusów wykona kursy według świątecznego rozkładu.

Dokładne dane znajdują się w pełnym komunikacie MZK.

Download (DOC, 869KB)

W święta MZK zawiesza też szkolne kursy autobusów. Do 3 stycznia nie będą wykonywane poranne
połączenia na liniach nr 4 i 39. Autobus linii nr 9 z ulicy Batorego zamiast do Barcikowic dojedzie rano do pętli na Jędrzychowie. Ponadto na tej samej linii autobusy nie będą jechały przez ulicę Cyryla i Metodego, ale przez Wyszyńskiego i Ptasią.

Download (DOCX, 1001KB)

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: