ZIELONA GÓRA:

Jak dostać pracę programisty? Można dzięki „grze w życie”!

Bez branży informatycznej trudno sobie wyobrazić sprawnie działającą firmę. Z rozwiązań, które proponuje IT, korzystają np. przedsiębiorstwa transportowe. Swoje pomysły na to, jak poprawić jakość ludzkiej pracy, pokaże firma GlobalLogic.

Open Day to dzień otwarty, w czasie którego można dowiedzieć się, jak starać się o pracę w GlobalLogic. To również szansa, by podpatrzeć kilka projektów, które firma wykonała dla innych branż.

Eksperci przedstawią wam i opowiedzą o naszych projektach. Takich jak inteligentne algorytmy grające w Tetrisa w transporcie czy IoT w branży transportowej. Dowiecie się także, co GlobalLogic ma wspólnego ze statkami, jakich technologii używamy i jak wygląda nasz proces rekrutacyjny. Zapraszamy was również z rodzinami, z dziećmi, jeśli macie. Wszyscy znajdą coś dla siebie.Aleksandra Sołtysik

Open Day w firmie GlobalLogic rusza w sobotę, 20 października od godziny 10:00 przy ulicy Dąbrowskiego 1.

Drugie wydarzenie będzie związane z programowaniem. Global Day of Coderetreat to nauka kodowania. Całość potrwa kilka godzin i ma formę „gry o życie”.

Jest to symulacja życia na bardzo uproszczonych zasadach. Mamy różne komórki, które poprzez swoją obecność na planszy mogą wzbudzić do życia bądź uśmiercić komórki sąsiadujące. W związku z tym powstają na tej planszy nowe kształty, a co za tym idzie – nowe formy życia. Jest to symulacja, którą można napisać na X różnych sposobów. Kilku tych sposobów chcemy wypróbować na Coderetreat.Kamil Krupa

Uczestnicy gry mogą wybrać dowolny język programowania. Impreza jest skierowana zarówno do studentów, jak i pracowników różnych firm. Rozpocznie się 17 listopada od 8:30.

Więcej o wydarzeniach, jakie przygotował GlobalLogic, usłyszycie w całym wywiadzie.

Aleksandra Sołtysik, Kamil Krupa – Global Logic

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: