WAŻNEZIELONA GÓRA:

Ile za Ochlę? Prezydent: Nie będzie paragonów grozy

Ile zapłacimy za korzystanie z wyremontowanego kąpieliska w Ochli? Przypomnijmy, że obiekt ma działać już w trakcie najbliższych wakacji. Prace idą zgodnie z planem, o czym w ostatniej audycji Prezydent na 96 FM mówił Janusz Kubicki.

Włodarz miasta podkreślał, że opłaty za kąpielisko mają być w przystępnych cenach.

Słynna akcja “paragony grozy” nie będzie tam miała miejsca. Ja pamiętam reakcję osoby, która pierwszy raz przyjechała do nas i korzystała z basenu CRS. Była zszokowana, jak niskie są tam ceny. Nie mamy jeszcze ustalonych cen, ale mogę zapewnić, że chcemy, aby to był obiekt dostępny dla wszystkich zielonogórzan, który nie będzie drenował ich kieszeni.

Tak ma być już w najbliższe wakacje, prezydent Zielonej Góry mówił na antenie Radia Index, że jest zadowolony z postępu prac.

To już naprawdę widać. Odpukać, wszystko wskazuje na to, że w czerwcu tego roku będziemy mieli kąpielisko z prawdziwego zdarzenia. Roboty idą pełną parą. Część rzeczy przyjechała, część będzie sprowadzana i montowana na miejscu. 

A czy obiekt może „żyć” dłużej niż tylko w okresie letnim? Janusz Kubicki podkreślił, że w przyszłości planowane jest też lodowisko. – Myślimy o czymś takim, miejsce jest przygotowane – dodał prezydent Zielonej Góry.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00