ZIELONA GÓRA:

Historia niejednej miłości w Radiu Index! Poznajcie zwycięzców konkursu

Kolacja, ulubiony trunek i wyjście do teatru – dla wielu brzmi to jak wymarzony wieczór z drugą osobą. Takie właśnie marzenie można było spełnić w czasie naszego walentynkowego konkursu. Spośród wielu wiadomości, w których opisywaliście swoje miłosne historie, wybraliśmy kilka, a ich autorów – nagrodziliśmy!

Laureaci konkursu wspominali m.in. swoje zaręczyny. Magdalena przyjęła oświadczyny Łukasza w Krakowie, w galerii Andrzeja Mleczki. Jak je zapamiętała?

Pojechaliśmy na wycieczkę, niczego się nie spodziewałam. Nagle drzwi się zamknęły. Trochę się wystraszyłam, bo mówię “oglądamy, tutaj ktoś nas zamyka, weź Łukasz zerknij, co się dzieje”. A on mówi: “a, może jakiś zamek wymieniają”. Patrzę, a za chwilę on zaczyna się jąkać. Oczywiście powiedziałam “tak”. Był właściciel galerii, czyli sam pan Andrzej Mleczko i oprócz tego jego przyjaciel, pan Henryk Sawka, więc to była podwójna niespodzianka. Dostaliśmy też prezenty.Magdalena

Zakochane pary wygrały kolację w zielonogórskich restauracjach, produkty z lokalnych winnic oraz voucher na spektakle do Lubuskiego Teatru.

A jeśli o teatrze mowa, to w ramach powrotu do tradycyjnych spektakli, z publicznością, Lubuski Teatr przygotował dla zakochanych przedstawienie „Związek otwarty”. Zainteresowanie przerosło oczekiwania, jak przyznaje dyrektor Robert Czechowski.

Pięć razy więcej ludzi chciało kupić bilety w porównaniu z tą ilością miejsc, którą mogliśmy sprzedać, co nas ogromnie cieszy. To jest bardzo wzruszający moment, taki dziewiczy i świeży. Zobaczyć żywych ludzi na widowni po tylu miesiącach to jest coś pięknego, dlatego idę się tam “zanurzać”, żeby się napawać tą chwilą.

Dla niektórych widzów spektakl rzeczywiście był prezentem na walentynki.

A jak wy spędziliście walentynki? Piszcie na radiowym Facebooku. Tam również możecie znaleźć rozstrzygnięcie konkursu dla zakochanych.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X