ZIELONA GÓRA:

Hala jeszcze niegotowa, ale w szkole bez zmian. Inauguracja roku szkolnego w III LO [ZDJĘCIA]

Pierwszy dzwonek zabrzmiał wyjątkowo donośnie w Liceum Ogólnokształcącym nr 3 w Zielonej Górze. Odbyła się tam miejska inauguracja roku szkolnego.

III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego w Zielonej Górze może się poszczycić znakomitymi efektami nauczania. Co roku absolwenci opuszczają je z bardzo dobrymi wynikami matur. Szkoła cieszy się również dużym prestiżem, co potwierdza dyrektor Zbigniew Kościk.

Zbigniew Kościk

Naukę w III Liceum rozpoczyna przeszło 200 nowych uczniów. Również oni liczą na dobre wyniki w nauce oraz nowe znajomości. Doświadczeniem mogą się z nimi podzielić starsi koledzy.

uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego

Pracy umysłowej z pewnością będzie w bród, natomiast od zajęć wychowania fizycznego można jeszcze odpocząć. Budowa nowej hali sportowej przy szkole jest bowiem w toku. Przerwał ją okres zdawania matur.

W czasie miejskiej inauguracji roku szkolnego wręczono również nagrody. Szkoły, które uzyskały najlepsze wyniki egzaminów, otrzymały czeki od prezydenta miasta. Wyróżniono m.in. I Liceum Ogólnokształcące za najlepsze wyniki matur.

 

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X