ZIELONA GÓRA:

Gorrrrrąca Kuba w Muzeum Ziemi Lubuskiej

W Muzeum Ziemi Lubuskiej odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Z pamiętnika podróżnika”. Tym razem Jarosław Wnorowski zabierze zielonogórzan na gorącą Kubę.

Jarosław Wnorowski, czyli sekretarz Lubuskiego Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych opowie o karaibskiej wyspie. Kubę odwiedził na przełomie stycznia i lutego 2014 roku. Organizatorzy zaznaczają, że – Kuba to wyspa wspaniałych, niezmąconych „plastikowymi” sieciowymi hotelami, krajobrazów, bardzo przyjaznych ludzi, czystych piaszczystych plaż i znakomitych ulicznych muzyków, którzy grają latynoskie rumby i samby, tak, że nogi same rwą się do tańca. Kuba to prawdziwe oblicze Karaibów i jeden z najbardziej gościnnych zakątków świata.

O tym miejscu mówi się, że nie zmienia się od wielu lat. Jeżeli odwiedzaliście Kubę około 20 lat temu – nie będziecie zaskoczeni niczym nowym. Chyba właśnie na tym polega urok tego miejsca.

Spotkanie poprowadzi Anitta Maksymowicz, a wstęp na wydarzenie jest wolny. Odbędzie się ono w środę, 26 kwietnia o godzinie 17:00 w Muzeum Ziemi Lubuskiej.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: