ZIELONA GÓRA:

Gdzie na grilla w Zielonej Górze?

Narodowy sport Polaków to oczywiście grillowanie. Teraz na Wzgórzach Piastowskich nie trzeba będzie się troszczyć nawet o urządzenie, te zafundowali bowiem radni Paweł Wysocki i Grzegorz Hryniewicz.

Przed rokiem z puli radnych wysupłali pieniądze na remont zdewastowanego przez wandali miejsca, teraz jeszcze je podrasowali, fundując urządzenie do grilla.

Piknikowa infrastruktura wygląda imponująco. Już wcześniej pojawiły się altany, wymurowano miejsce do ogniska, a teraz zamontowano okazałego grilla, co pozwala właściwie na organizowanie dwóch, niezależnych od siebie imprez.

Przeznaczyliśmy 20 tys. złotych, żeby jeszcze uatrakcyjnić to miejsce. Jedni mogą grillować, drudzy mogą robić ognisko. Posadziliśmy jarzębiny i myślę, że co roku będziemy tutaj dodawać.Paweł Wysocki, radny Zielonej Razem

Zielone światło na imprezowanie już się pali, ale radni idą krok dalej i proponują połączyć przyjemne z pożytecznym. Najpierw będzie sprzątanie, a potem wspólna zabawa.

Spotykamy się o 12:00 w sobotę i ruszamy z parkingu koło amfiteatru. Dostajemy worki, zbieramy śmieci, a następnie wracamy tutaj, fundujemy kiełbaski i zapraszamy na wspólne biesiadowanie.Grzegorz Hryniewicz, radny Zielonej Razem

To miejsce w pełni legalne do grillowania. Informacje, jak zarezerwować to miejsce znajdziecie na stronie zielonogórskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: