HOTLUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Gala charytatywna “Warto jest pomagać” na pewno zgodnie z planem

Będzie czy nie będzie a jeśli tak, to na jakich zasadach? 17 edycja gali charytatywnej „Warto jest pomagać” odbędzie się zgodni z planem.

Po wczorajszej decyzji rządu o obostrzeniach pojawiły się wątpliwości, czy tak duża impreza dojdzie do skutku. Organizator gali Grzegorz Hryniewicz rozwiewa jednak wszelkie wątpliwości.

Oczywiście, że się odbędzie. Wytyczne, które wejdą w życie 15 grudnia, nie wpływają na organizację gali. Koncert odbywa się w hali CRS. One i tak odbywają się do 1000 osób, są one kameralne. Robimy wszystko, by wprowadzić klimat świąt.

Zgodnie z rozporządzeniem na galę będą mogły wejść zarówno osoby zaszczepione jak i niezaszczepione – dodaje nasz rozmówca.

Każdy, kto zakupuje bilet, deklaruje czy jest zaszczepiony czy nie. Jest limit osób niezaszczepionych, które mogą wejść. Ja zachęcam, by się szczepić. To, czy ktoś przyjdzie zaszczepiony czy nie, w hali CRS taki limit nie ma znaczenia.

Gala 18 grudnia w hali CRS. Gwiazdami będą: Filip Lato, Jarecki, Krzysztof Antkowiak, zespół taneczny Mega Dance i żużlowa ekipa Stelmetu Falubazu Zielona Góra.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: