SPORT:ZIELONA GÓRA:

Futboliści Watahy przegrali ostatni domowy mecz [WIDEO]

KFA Wataha po raz ostatni w tym sezonie zagrała przed własną publicznością. Zielonogórzanie przegrali na własnym boisku z Armią Poznań 12:29 (6:23).

W grupie północnej PFL 2 wszystko jest już jasne. Prym w tych rozgrywkach wiodą Armia Poznań i Olsztyn Lakers. Jedni i drudzy mogą już myśleć o lipcowych półfinałach play-off. Rywale “Wilków”, zespół ze stolicy Wielkopolski odniósł w Zielonej Górze czwarte zwycięstwo w swoim czwartym spotkaniu w tym sezonie. Armia już w pierwszej części gry pokazała swoją moc i po drugiej kwarcie schodziła na przerwę, prowadząc 23:6.

Kluczowy moment meczu? Kiedy wbiegliśmy na boisko w 24 osoby, a oni w 45 – tłumaczył różnicę pomiędzy obiema ekipami trener zielonogórzan Krystian Wójcik.

W drugiej części gry zielonogórzanie ambitnie walczyli o zniwelowanie strat. Skończyło się 12:29. Dla Watahy to pożegnanie z tym sezonem w domu. Zielonogórzan czeka jeszcze jedno spotkanie, 12 czerwca w Gdańsku z Białymi Lwami.