ZIELONA GÓRA:

Festyn na 20-lecie Indexu za nami! Dziękujemy za Waszą obecność!

Dmuchany zamek, trampoliny, minikoszykówka, zajęcia plastyczne, a dla rodziców – analiza składu ciała czy porady dietetyczne. Wszystkich atrakcji wymienić nie sposób, ale i tak wiadomo, że nikt się nie nudził! Zielonogórzanie w wieku od przedszkola do seniora odwiedzili stadion przy ulicy Wyspiańskiego, by razem z nami świętować 20-lecie Radia Index!

To były nietypowe urodziny, bo nie goście, ale jubilat przygotował mnóstwo niespodzianek. Najmłodsi mieszkańcy spędzili czas m.in. z Akademią Nauki. Tam czekały na nich eksperymenty i nauka czytania połączona z kolorowanką.

Najbardziej dzieciom podobają się eksperymenty i nasza misja, ponieważ programy są realizowane w formie gry przygodowej. Misja to właśnie gra przygodowa, którą dzieciaki uwielbiają. Grają też w „Gniew Smoka”. Mogą się nauczyć tabliczki mnożenia, ortografii, a to wszystko przez zabawę.Maja Włosińska, Akademia Nauki

W tym samym czasie rodzice mogli np. poszukać ciekawych, nowych ubrań lub zabawek dla maluchów. Przygotowany był szafing, w czasie którego można było wymienić się tymi rzeczami. Jedną z wystawczyń była Justyna Porwisiak.

Jest to swego rodzaju recykling tych rzeczy, które nie zostały wyrzucone na śmietnik czy oddane nie wiadomo gdzie. Posłużą komuś jeszcze. Myślę, że to bardzo dobry pomysł i w naszym mieście powinno być jak najwięcej takich akcji.Justyna Porwisiak

Oprócz tego na stadionie przy Wyspiańskiego odbywały się konkursy, zabawy z klaunem, a gorącą atmosferę mogły nieco ochłodzić lody.

Dziękujemy za urodzinowe życzenia, przygotowanie wszystkich atrakcji i za to, że byliście oraz wciąż jesteście z nami! A jeśli chcecie wrócić wspomnieniami do dnia festynu, to poniżej – rozmowy z partnerami wydarzenia.

Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Zielona Góra

Bartosz Czerniawski

Maja Włosińska, Akademia Nauki

Justyna Porwisiak, wystawczyni na Top&Baby Szafingu

Joanna Żaguń, Jarosław Żaguń – Klub Zdrowego Stylu Życia “20-tka”

Marek Lemański, dyrektor biura KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

https://www.facebook.com/index96fm/posts/10160768926305657

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: