ZIELONA GÓRA:

Ferie z kickboxingiem w Zielonej Górze – klub Boksing zaprasza!

Jesteśmy na półmetku ferii zimowych. Atrakcji w tym czasie nie brakuje. Zajęcia sportowe dla dzieci przygotowało Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Boksing. Mogą w nich brać udział zawodnicy, którzy już trenują w klubie, jak i ci, którzy jeszcze nie należą do stowarzyszenia.

Wszyscy uczestnicy sportowych ferii muszą mieć licencję.

Polski Związek Kickboxingu poszedł nam na rękę. Wszyscy zawodnicy, którzy wykazali chęć uczestniczenia w rywalizacji sportowej dzieci i młodzieży w kickboxingu, otrzymali darmowe licencje, które mają ważność aż do ukończenia ogłoszonego lockdownu. Możliwe jest dołączenie do nas w każdej chwili, ale należy uzyskać właśnie tę licencję.

Dla zawodników klubu Boksing trening w czasie ferii jest przygotowaniem do startów w imprezach sportowych. Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy.

Treningi odbywają się dwa razy dziennie, jeżeli chodzi o zawodników zaawansowanych. Jest to godzina 10:00 oraz 16:00. Natomiast dzieci trenują codziennie, od poniedziałku do niedzieli o godzinie 17:45.

Zajęcia w klubie Boksing cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. – Ku naszemu zaskoczeniu frekwencja bardzo dopisała, mimo panującej sytuacji, na którą nie mamy wpływu – mówi Kinga Szlachcic.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00