ZIELONA GÓRA:ŻUŻEL:

Falubaz przed meczem z Włókniarzem. „Czekamy. Sprawdzimy ich moc”

Znakomicie zapowiada się niedzielny pojedynek RM Solar Falubazu z Eltroksem Włókniarzem Częstochowa. Oba zespoły pewnie wygrały swoje inauguracyjne spotkania.

Zielonogórzanie po raz pierwszy zaprezentują się w tym sezonie u siebie i po raz pierwszy będą mogli liczyć też na wsparcie z trybun. Luzowanie obostrzeń pozwala dokładnie od dziś na wizyty kibiców na stadionach. 25 procent pojemności, w myśl ustaleń rządu, to ok. 3,5 tys. fanów przy W69. Przyjeżdżają częstochowskie „Lwy”, które mają w swoim składzie duże nazwiska i spore aspiracje w tym sezonie.

Po nazwiskach widać, że jest to mocna drużyna. Pierwszym meczem z Grudziądzem potwierdzili to, że są silnym kolektywem. Czeka nas trudne spotkane. Tak łatwo, jak z Grudziądzem nie będą mieli z nami w Zielonej Górze. Mamy mocny skład, fajne nazwiska, fajną drużynę, fajną atmosferę. Czekamy na kolegów z Częstochowy. Niech przyjadą i sprawdzimy ich moc.

Ciekawie zapowiada się też konfrontacja młodzieżowców. Juniorzy obu drużyn świetnie wypadli w inauguracyjnych pojedynkach. Mateusz Tonder w tym roku korzysta z usług Marka Hućki, byłego mechanika m.in. Nickiego Pedersena. W Rybniku był szybki. Jak ocenia siłę rywali?

Jakub Miśkowiak i Mateusz Świdnicki pokazali, że potrafią jechać. Z Norbertem czekamy i zobaczymy, tor zweryfikuje wszystko. W tym roku jestem dobrze przygotowany, także pod kątem mechaników. Marek jest doświadczonym mechanikiem, pomaga nie tylko przy sprzęcie, ale i przy ustawieniach motocykla. Po pierwszych treningach i meczu widzę, że to jest to.

Spotkanie Falubazu z Włókniarzem w niedzielę o 19:15.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: