SPORT:ZIELONA GÓRA:ŻUŻEL:

Falubaz jedzie po punkty do Grudziądza. Na pewno z Protasiewiczem!

Przed trudną przeprawą staną w najbliższą niedzielę żużlowcy RM Solar Falubazu Zielona Góra. Zielonogórzanie – zajmujący wysokie drugie miejsce w tabeli – wybierają się na trudny teren do Grudziądza.

Miejscowy MR Garden GKM wciąż walczy o awans do fazy play-off. Ostatnio grudziądzanie wzmocnili się zawodnikami z pierwszej ligi: Krysitanem Pieszczkiem i Tobiaszem Musielakiem. Ten drugi prawdopodobnie pojedzie jako gość w niedzielę.

Falubaz po świetnym występie w Częstochowie i zwycięstwie nad Włókniarzem chce sięgnąć po kolejne punkty. W naszej drużynie nie zabraknie Piotra Protasiewicza. Kapitan Falubazu – przypomnijmy – przed tygodniem miał bardzo groźny upadek pod Jasną Górą. Przez tydzień Protasiewicz przechodził rehabilitację. – Czuję się dobrze – powiedział nam 45-letni zawodnik:

Jestem gotowy. Parę godzin po meczu zajął się mną doktor Zapotoczny. Chciałem bardzo za to podziękować. Szybko zostałem postawiony na nogi. Czuje się dobrze, choć jeszcze coś odczuwam. Na niedzielę będę w stu procentach gotowy. 

Jeśli chodzi o spotkanie w Grudziądzu, Protasiewicz spodziewa się trudnej przeprawy: .– Nie będzie łatwo – mówi kapitan zielonogórzan.

Nie ma łatwych spotkań, wszystkie są bardzo trudne tym bardziej wyjazdowe. GKM walczy o play-off. Teraz mieli swoje problemy, ale będą się stawiać. Jedziemy na trudny teren i spodziewamy się trudnego meczu. 

Mecz w Grudziądzu w niedzielę o 16.30.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: