ZIELONA GÓRA:

Fabryka humoru tętni życiem. Niebawem na Moniuszki – następne Dżemo Granie!

Inicjatywa Sceniczna Fruuu szukała nowych sposobów, by zainteresować zielonogórzan improwizacją sceniczną. To dopiero początek, a jej pomysły już zostały ciepło przyjęte. Ludzie przychodzą na występy z cyklu „Ula i Patryk improwizują”, a także sami próbują sił na scenie podczas Dżemo Grania.

Impreza, na której każdy może zaprezentować się przed publicznością, gwarantuje dobrą zabawę i przełamanie nieśmiałości. Czasem, niespodziewanie dla uczestników, jest początkiem częstszych występów.

Dżemo Granie to fascynujące zjawisko, w którym osoby, o których w życiu nie powiedziałoby się, że wyjdą – wychodzą. Ostatnio, jak pierwszy raz zrobiliśmy imprezę, był taki jeden chłopak. Gdy wyciągnęliśmy go do pierwszej gry, grał, ale niezwykle nieśmiało. Byłem przekonany, że to jego pierwsze i ostatnie wyjście na scenę. Co okazało się nieprawdą, bo później wyszedł do następnej gry, w której został prawie że pocałowany przez koleżankę. Powiedziałem: „nie, no już takie granice przekroczone, że to koniec”. A on wyszedł do trzeciej gry. I nie zdziwię się, jeżeli za tydzień go znowu tam spotkam.Patryk Cyplik

Być może adept improwizacji ośmieli się przyjść 14 listopada o 20:00 do klubu Fabryka przy Moniuszki. Inicjatywa Sceniczna Fruuu zachęca, by do Dżemo Grania dołączali inni widzowie.

Patryk Cyplik

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: