ZIELONA GÓRA:

Dziś pobiegamy na stadionie! Na razie na próbę

Odmrażamy amatorski sport! Na razie testowo. W sobotę będzie można skorzystać z bieżni lekkoatletycznej stadionu przy ul. Sulechowskiej oraz z orlika przy ul. Źródlanej.

Próbujemy coś zrobić dla sportu amatorskiego – tłumaczy nam tę decyzję Robert Jagiełowicz. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze zaznacza jednak, że to jest próba. Zarówno dla organizatorów, jak i osób korzystających.

Korzystajmy z tego, że przyjdziemy sobie pobiegać. Pozostałych proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Jeżeli nam się nie uda tego dopilnować, to będziemy się głęboko zastanawiać nad tym, co dalej. Jeżeli sposób i pomysł się sprawdzi, to będziemy się zastanawiać w przyszłym tygodniu, aby dalej obiekt udostępniać. Już na cały weekend.

Otwarta zostanie bieżnia stadionu przy ul. Sulechowskiej, ale też orlik przy ul. Źródlanej. Oba obiekty będą czynne od 10:00 do 18:00. Na obu będzie mogło przebywać w jednym czasie maksymalnie 12 osób.

Będzie tutaj można skorzystać z płynu do dezynfekcji, toalety będą czynne. Proszę słuchać osób, które wpuszczają na obiekt. One będą pilnowały, żeby nie było za dużej ilości. Dobrze byłoby się też nie gromadzić, zachować odstępy. Odstępy muszą zachować też osoby na bieżni. Wolałbym, żeby ochrona nie upomina, tylko żebyście państwo sami o to zadbali.

Władze MOSiR-u do wszystkich apelują o wyrozumiałość. Dodajmy, że na stadionie lekkoatletycznym nie będzie można korzystać z urządzeń do treningu siłowego, np. drążka.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: