ZIELONA GÓRA:

Dziecko będzie mieć opiekę, rodzic wróci do pracy. We wrześniu – otwarcie filii żłobka

We wrześniu zacznie działać filia Miejskiego Żłobka nr 1 w Zielonej Górze. Rozpoczęła się rekrutacja do placówki. Dla małych zielonogórzan przygotowano 36 miejsc w dwóch grupach żłobkowych.

W dawnej siedzibie żłobka „Ślimaczek” opiekę znajdą dzieci do 18. miesiąca życia. Nabór odbywa się w ramach projektu, którego celem jest zwiększenie aktywności zawodowej rodziców.

Beneficjentami tego projektu mogą być wszyscy rodzice. Zarówno ci, którzy pracują, ale również ci, którzy są w tej chwili mniej aktywni zawodowo z uwagi na opiekę nad dzieckiem. Również osoby, które są bezrobotne. Oddając dziecko do żłobka, będą mogły uaktywnić się zawodowo.

Choć filia żłobka mieści się przy alei Wojska Polskiego 116, to wnioski o przyjęcie dziecka są przyjmowane przy ulicy Wandy 29. Dokumenty można składać do 26 czerwca.

Jest to nabór elektroniczny. W związku z tym rodzic, który aplikuje o przyjęcie dziecka do żłobka, zobowiązany jest wejść na stronę naboru, wypełnić dokumenty aplikacyjne, podpisać i dostarczyć je do nas, do siedziby przy Wandy 29.

Wstępne wyniki rekrutacji pojawią się 3 lipca. Potem rodzice powinni potwierdzić, czy ich dzieci będą uczęszczać do filii żłobka.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: