WAŻNEZIELONA GÓRA:

Dwugłos Kubicki vs Pabierowski: Spór o schronisko dla zwierząt

Komu zależy, a komu nie na remoncie schroniska dla zwierząt przy ulicy Szwajcarskiej?  Który z radnych angażuje się w ten projekt, a któremu “nie wyszło”? Te pytania pojawiają się w zielonogórskiej debacie publicznej po raz kolejny przy okazji planów związanych z remontem tego miejsca.

W mediach społecznościowych prezydenta Janusza Kubickiego możemy przeczytać, że remont schroniska to duża zasługa m. in. radnego “Zielonej Razem” Pawła Wysockiego. Jednocześnie włodarz miasta po raz kolejny sugeruje, że inny z radnych – Marcin Pabierowski z Platformy Obywatelskiej – w tej sprawie nic nie zrobił.

Sam nigdy nic nie zrobię, to są dziesiątki osób pracujących na rzecz naszego miasta. Część radnych angażuje się w różne zadania i za nimi chodzi. W którymś momencie Marcin chciał się tym zająć tą sprawą, było dużo konferencji, analiz. 

Marcin Pabierowski stwierdził, że to nie radni, a prezydent, podejmuje decyzje związane z remontami.  – Nie rozumiem tego ataku na moją osobę – dodał Pabierowski.

Trudno to ocenić, to jest nierzetelna informacja, pyskówka. To jest chyba jakieś wypalenie, nerwowość, może złe sondaże pana prezydenta? Może stąd wynika ten atak personalny na mnie?

Sprawa przekazania dodatkowych trzech milionów złotych na remont schroniska będzie prawdopodobnie dyskutowana podczas najbliższej, wtorkowej sesji. Jej początek wyznaczono na godzinę 9.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00