ZIELONA GÓRA:

Dla Orkiestry grają w jednej drużynie. Stelmet i Falubaz wspierają WOŚP!

27. finał WOŚP w Zielonej Górze nie może obyć się bez udziału sportowców. Ci starają się wspomagać orkiestrowy sztab na różne sposoby – albo osobiście, albo poprzez gadżety, które oddają na licytację. Wśród darczyńców są oczywiście zawodnicy Stelmetu BC oraz Falubazu.

O tym, co na WOŚP przygotowali żużlowcy, mówi Marcin Grygier, dyrektor ds. marketingu w Falubazie Zielona Góra.

Andrzej Huszcza będzie kwestował na deptaku z wolontariuszami WOŚP-u w okolicach południa. Około 16:00 w hali CRS – maraton indoor cycling, w którym też Andrzej Huszcza weźmie udział, plus juniorzy naszego klubu. Podczas głównych licytacji na scenie pojawi się Patryk Dudek. Licytowana z dużej sceny będzie kolacja z Patrykiem oraz jego tatą. Na aukcje, które będą odbywać się na Allegro, przekazujemy kevlar Martina Vaculika, nowego zawodnika naszej drużyny.Marcin Grygier

Ponadto klub przekaże orkiestrowym sztabom w województwie repliki plastronów z autografami sportowców.

– W tym roku Stelmet Enea BC Zielona Góra gra w Rosji, gra w Polsce i gra, jak co roku, z Jurkiem Owsiakiem – oznajmił Kosma Zatorski, media manager klubu. Koszykarze nie planują jednak rozegrać meczu z szefem WOŚP-u, ale również dają coś od siebie na cel Orkiestry.

Dajemy na licytację na Allegro koszulkę Filipa Matczaka z ubiegłego sezonu FIBA Ligi Mistrzów, gdzie dotarliśmy do 1/8 pucharu. Przeznaczamy także zaproszenie VIP na wielki, marcowy hit, czyli przyjazd CSKA Moskwa do Zielonej Góry. Na licytację na scenie przeznaczamy wybrany trening z naszym zawodnikiem. W tamtym roku udało się go wylicytować za 2200 złotych, więc liczymy, że w tym roku ten wynik zostanie pobity.Kosma Zatorski

Ponadto w aukcje włączył się ekantor.pl, sponsor cyklu zawodów Speedway Best Pairs, w którym startowali zielonogórscy żużlowcy. Do zlicytowania firma zaoferowała kevlar Patryka Dudka oraz kolację z Piotrem Protasiewiczem.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X