ZIELONA GÓRA:

Dla Ani z sercem. Mieszkańcy nadal pomagają w zbiórce. Mogą też pobiegać

Stowarzyszenie „Kolorowy Chynów” kolejny raz włącza się w akcję pomocy Ani Orłowskiej, chorej na rdzeniowy zanik mięśni. W tę sobotę zorganizuje na dzielnicy kiermasz łakoci, z którego dochód trafi na leczenie dziewczynki. Wydarzenie będzie powiązane również z walentynkami.

O akcji mówi Barbara Wybranowska, prezes stowarzyszenia „Kolorowy Chynów”.

Nasze słodkości będą przygotowane w kształcie serc. Będą lukrowane pierniczki, lizaki serduszka. Będą również uszyte przez jedną z pań maskotki z sercami, czyli wszystko, co kojarzy się ze świętem walentynek. Jedna z kwiaciarni zaopatrzy nas również w róże, które będzie można u nas dostać. Liczymy na to, że panowie będą mogli obdarzyć tymi kwiatami swoje panie.

Na miejscu będziemy mogli też napić się gorącej czekolady i kawy. Kiermasz odbędzie się w sobotę między 10:00 a 14:00 przy ulicy Truskawkowej 25.

W akcję włączają się także miłośnicy biegania w tym Bartek Borowiec. W swoje 42 urodziny chce pokonać 42 kilometry. Zaprasza wszystkich do wzięcia działu w biegu.

Zapraszam wszystkich, którzy chcą nam kibicować i pobiec. Może nie całość, może 5,10,15 lub 20 kilometrów. 

Jaka jest trasa tego biegu?

Biegniemy wzdłuż boiska SP 18 do osiedla Cegielnia. Później Wojska Polskiego, osiedle Leśne, ulica Foluszowa. Później lasem do drogi na Krosno Odrzańskie, Przylep, za lotniskiem, w kierunku na Czerwieńsk. a później skręcamy na parking Wysokie. To 22 kilometr z ciepłą zupą i bananami dla tych, którzy będą chcieli pobiec z nami dalej. 

Start biegu w sobotę o 9 przy boisku Szkoły Podstawowej numer 18

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: