ZIELONA GÓRA:

DJ-e przejmują osiedla! Grają na zielonogórskich balkonach

Nawet w czasie kwarantanny jest czas i okazja do zabawy. Wystarczy balkon, dobry sprzęt grający i umiejętności miksowania muzyki. Zielonogórscy DJ-e grają dla wszystkich w okolicy! Dyskoteki na balkonach odbyły się na Osiedlu Piastowskim i przy ulicy Obywatelskiej.

Dla swoich sąsiadów zagrał m.in. Mateusz Przysucha. Impreza, którą zorganizował, była połączona ze zbiórką pieniędzy dla Szpitala Uniwersyteckiego.

To pomysł mieszkańców naszego osiedla. Zaproponowali mi właśnie zagranie na takiej dyskotece. Nie miałem chwili do namysłu i musiałem się zgodzić. Wymyśliłem, że przy okazji możemy nazbierać trochę pieniążków, założyłem zrzutkę. Jestem zaskoczony, jak szybko ta kwota rośnie. Myślę nawet o tym, żeby tę zrzutkę przedłużyć, bo naprawdę wpłacają ludzie z całej Polski, nie tylko z Zielonej Góry. Może uda się nazbierać jeszcze więcej pieniędzy.

Dyskoteka na balkonie zyskała nawet aprobatę… policjantów.

Policja była, policjanci przyjechali interweniować, ale przy okazji pomachali, troszeczkę się z nami pobawili, pogratulowali świetnej inicjatywy. Powiedzieli, że nie będą przeszkadzać.

Z kolei DJ Paweł „Bamse” Jakubowski poprowadził Balkonową Dyskotekę Dorosłego Człowieka na Osiedlu Piastowskim. Relację z tego wydarzenia możecie zobaczyć na Facebooku.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: