ZIELONA GÓRA:

Dąbrowski: dla mnie Owsiak może jeździć nawet Bentleyem

– Tyle dobra, co zrobił dla dzieci, szpitali i służby zdrowia, to nie zrobił prawdopodobnie nikt – mówi o Jerzym Owsiaku Arkadiusz Dąbrowski, który także jest w gronie organizatorów finału WOŚP w Zielonej Górze.

Cel? Oczywiście rekordowa zbiórka pieniędzy. W poprzednim roku w naszym mieście udało się uzbierać ponad 317 tys. zł. W tym roku ma być jeszcze lepiej, organizatorzy zdecydowali się na imprezę masową. 14 stycznia w Zielonej Górze staną dwie sceny, a na nich wystąpią m.in. Afromental, Sztywny Pal Azji, Jugosławia czy Acid Drinkers. Arkadiusz Dąbrowski, szef miejskich struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego, który jest w sztabie odpowiedzialnym za WOŚP w mieście uważa, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jest to lineup, który trafia do wszystkich grup społecznych. Wszyscy będą zadowoleni, bo to wielka plejada gwiazd. Przyznam państwu, że nie jest łatwo tego dnia zaprosić gwiazdy. Finał WOŚP odbywa się w całej Polsce, a gwiazdy wręcz przebierają w ofertach. To dobrze świadczy o tym sztabie, bo są w nim osoby, które potrafią złapać dobry kontakt z gwiazdami i namówić je do występu w Zielonej Górze.Arkadiusz Dąbrowski, szef miejskich struktur PSL

Partnerem medialnym 26. finału WOŚP w Zielonej Górze jest Akademickie Radio Index. Cała audycja Tomasza Misiaka do wysłuchania poniżej.

Rozmowa na 96 FM 12-12

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: