LUBUSKIE:SPORT:ZIELONA GÓRA:

Co z tym Falubazem? Oddajmy głos eksperetom

Ostatnie miejsce w tabeli, sześć porażek i zaledwie jedno zwycięstwo – to dotychczasowy dorobek żużlowców Marwis.pl Falubazu Zielona Góra.

Po niedzielnej klęsce zielonogórzan ze Spartą Wrocław wielu kibiców już skazuje naszą drużynę na spadek. Rzeczywiście, sytuacja jest ekstremalnie trudna. W niedzielę mecz u siebie z Apatorem Toruń, a za dwa tygodnie wyjazd o Grudziądza i spotkanie z GKM-em. W obu tych meczach trzeba zapunktować, by myśleć o pozostaniu w elicie. Co zrobić?  – Drużynie potrzebny jest psycholog – twierdzi były trener kadry i były trener Falubazu Marek Cieślak.

Największy problem to odblokować psychicznie zawodników, bo jeździć potrafią, Muszą zapomnieć o niedzielnym meczu. Mówiłem o psychologu, by umieć sobie wyrzucić z głowy wszystkie negatywne sprawy. 

Czy Falubaz odblokuje głowy? W tym momencie nasza drużyna jest kandydatem numer jeden do spadku – przekonuje komentator telewizyjny Wojciech Dankiewicz.

Grudziądz zdobył punkty na Sparcie i Motorze, Torunianie prezentują się wybornie, Falubaz teoretycznie najsłabiej wygląda, ale dopóki piłka w grze. Teoretycznie Falubaz najsłabiej wygląda. Ktoś jednak będzie musiał spaść i zielonogórzanie są na jak najlepszej drodze do spadku. 

Mecz z Apatorem Toruń w niedzielę o 16.30

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: