ZIELONA GÓRA:

Co z remontem kąpieliska w Ochli? Projekt w przyszłym roku!

Pytanie o remont kąpieliska w Ochli jest jednym z najczęściej zadawanych włodarzom miasta w audycji Prezydent na 96 FM. Ostatnio pojawiło się po raz kolejny. Janusz Kubicki odpowiada: – jest to jeden z elementów, który może odnaleźć się w przyszłorocznym budżecie.

Mowa oczywiście o pracach projektowych, które mogłyby rozpocząć się w przyszłym roku.

Tego nam brakuje. Brakuje nam wody w wakacje i nie tylko. Sam chętnie bym skorzystał, a jeżeli chcę skorzystać z wody, to muszę jechać gdzieś dalej. Projekt będziemy robić w przyszłym roku i będziemy prowadzić dyskusję.Janusz Kubicki

Nasz słuchacz, pan Bartosz proponował połączenie dzikiej Ochli z kąpieliskiem. Wizja przepłynięcia kajakami pod ulicą z jednej części Ochli na drugą brzmi pięknie, ale jest mało realna.

Ochla po prawej stronie, jak jedziemy od miasta, chcielibyśmy żeby była typowym kąpieliskiem. Ta druga (“dzika” – dop. MK) mogłaby być taką rekreacyjno-sportową. Pomysły są, będziemy je też konsultować z mieszkańcami, już na etapie wizji projektowej. Chciałbym, żeby w przyszłym roku powstał projekt, wtedy kolejny rok czy dwa, jeżeli nic się nie wydarzy, byłaby realizacja.Janusz Kubicki

Jakie macie propozycje dotyczące zagospodarowania tego terenu? Chętnie poczytamy wasze opinie. Zostawcie je nam na Facebooku. Będziemy je prezentować władzom miasta w kolejnej audycji Prezydent na 96 FM.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: