ZIELONA GÓRA:

Chcesz pomóc? Zrób sobie tatuaż!

Akcja „Tatuaż dla Wojtusia” w pracowni Czarny Kruk

Tatuaż dla jednych może być po prostu ciekawą ozdobą, dla drugich – formą upamiętnienia ważnych wydarzeń w życiu, a jeszcze inni chcą się w ten sposób wyróżnić. Do listy powodów, z jakich ludzie decydują się na wykonanie wzorów na ciele, możemy dodać kolejny punkt: pomaganie innym. Pracownia tatuażu Czarny Kruk zachęca bowiem do udziału w akcji „Tatuaż dla Wojtusia”.

Każdy z nas będzie mógł zrobić sobie tatuaż, który będzie cegiełką wsparcia. W potrzebie jest chłopiec, który urodził się z brakiem kości piszczelowej. Dochód uzyskany z tatuaży będzie w całości przekazany na jego leczenie.

Osoby, które chcą wziąć udział w akcji, mogą zgłosić się już w tę sobotę, 9 lutego między 10:00 a 13:00 do studia Czarny Kruk. Mieści się ono przy ulicy Drzewnej 15.

Kto pierwszy, ten lepszy. Nie mamy zapisów i rezerwacji samych wzorków. To są małe wzorki, do wymiaru mniej więcej 8 na 8 centymetrów. Różnokolorowe, ale też i czarno-białe, w różnym stylu. Taka osoba wybiera sobie wzorek i czeka grzecznie w kolejce. Niestety, czas jest ograniczony – o godzinie 13:00 przyjmujemy ostatniego klienta na stół. Prosiłabym o ogromną wyrozumiałość.Anna Anq Konkol, pracownia tatuażu Czarny Kruk

O akcji „Tatuaż dla Wojtusia” można przeczytać na Facebooku pracowni.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: