ZIELONA GÓRA:

Chcesz pomóc mieszkance Drzonkowa? Idź na charytatywną kolację lub festyn w Przytoku!

Samotnie wychowała piątkę dzieci, teraz potrzebuje pomocy w powrocie do zdrowia. U pani Wiesławy z Drzonkowa w czerwcu zdiagnozowano glejaka IV stopnia – nowotwór mózgu. Choroba jest bardzo zaawansowana, ale istnieje szansa na wyleczenie. Pani Wiesława może zakwalifikować się do immunoterapii.

W zależności od przypadku, leczenie może kosztować nawet pół miliona złotych. W uzbieraniu pieniędzy ma pomóc m.in. charytatywna kolacja w Zielonej Górze.

Niedługo odbędą się nasze wydarzenia, m.in. kolacja charytatywna w restauracji “12 Stolików”. Możemy też państwa bardzo serdecznie zaprosić na festyn w Przytoku, który odbędzie się 15 sierpnia. Tam stanie nasz minilokal gastronomiczny. Będziemy sprzedawać bigos, krokiety, różne słodkości. Całość dochodu ze sprzedaży tych produktów również zostanie przeznaczona dla pani Wiesławy.Marta Jeton, współorganizatorka akcji

 

Charytatywna kolacja w „12 Stolikach” odbędzie się w poniedziałek, 12 sierpnia. Pieniądze są również zbierane do puszek w zielonogórskich lokalach i na deptaku. Poza funduszami na leczenie niezbędna jest również pomoc w remoncie domu pani Wiesławy. Nie jest on przystosowany do potrzeb osoby, która ma problem z poruszaniem się.

Cała usługa remontu jest za darmo, ale potrzebujemy materiałów. Potrzebujemy rzeczy typu farby do malowania ścian, tynku, płytek, drzwi, okien – tak naprawdę wszystkiego. Dom wymaga kapitalnego remontu.Marta Jeton

Formą pomocy są też licytacje w facebookowej grupie „Pomagamy pani Wiesławie zwyciężyć z glejakiem IV stopnia”. Ponadto prowadzona jest internetowa zbiórka.

Download (PDF, 892KB)

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: