ZIELONA GÓRA:

ZGK ma kolejną misję edukacyjną

Zielonogórski Zakład Gospodarki Komunalnej zapowiedział niedawno innowacyjną zmianę w Dolinie Gęśnika. Na Facebooku ZGK pokazał fotografię przedstawiającą duże, drewniane donice.

Wiemy już, że znajdą się w nich zioła, które zostaną posadzone nie tylko w celach dekoracyjnych, ale także edukacyjnych. Już niedługo każdy będzie mógł poszerzyć swoją wiedzę na ich temat, a także je skosztować.

Przygotowujemy się do tego, aby w Dolinie Gęśnika było smacznie, bo zioła są smaczne i zdrowe. Przygotowaliśmy już donice, w których niebawem mam nadzieję pojawią się zioła. Będą one pogrupowane w różne kategorie, m.in.: zioła kuchenne, zioła do aromaterapii, zioła lecznicze, a także najprawdopodobniej zioła śródziemnomorskie. Będzie także donica z ziołami polskimi.Agnieszka Miszon, Zakład Gospodarki Komunalnej

Agnieszka Miszon podkreśla, że zioła będą miały także walor edukacyjny. – Będą informacje o tym, jakie zioła się znajdują w poszczególnych donicach i informacje o tym, jakie mają właściwości – dodaje przedstawicielka ZGK.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: