ZIELONA GÓRA:

Brak pomysłu na walentynkowy prezent? Spraw go seniorom!

Mamy karnawał, a to oczywiście czas zabawy na różnych imprezach. W Zielonej Górze pojawił się pomysł balu dla seniorów. Aby go zorganizować, potrzebne są fundusze. A te może zapewnić akcja „Serce dla serca”.

Plan jest prosty: w mieście odbędą się dwie imprezy. Pierwsza będzie biletowana, a część dochodu z niej trafi na drugi bal, właśnie dla osób starszych.

Seniorzy to osoby, które chciałyby godnie żyć, a w związku z tym również się bawić, również spotkać się z kimś i od czasu do czasu zakręcić na jakiejś zabawie.Jan Kominek, Klub Seniora „Relaks”

Akcję poparł klub „Senior+” przy Polskim Komitecie Pomocy Społecznej i Uniwersytet Trzeciego Wieku. Zaangażował się w nią również klub Fabryka.

Jesteśmy w okolicy walentynek, które na świecie są potraktowane podle, komercyjnie. A my staramy się odwrócić sprawę: nie kupować misia czy czekoladek, tylko przekazać 30 złotych na rzecz babci czy dziadka, którzy może nie są moją babcią czy moim dziadkiem, ale są super fajnymi, starszymi osobami, które mogą przyjść, potańczyć, spotkać się. I może uda nam się poczęstować ich czymś smacznym. Tak po prostu, zwyczajnie, po ludzku.Terra Fanin, klub Fabryka

Impreza połączona ze zbiórką pieniędzy na bal seniorów odbędzie się 14 lutego o 20:00 w klubie Fabryka. Kilka dni później, 19 lutego, w tym samym miejscu, planowana jest zabawa dla osób starszych.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: