ZIELONA GÓRA:

Bohaterki zasługują na piękno. Kobiecy personel medyczny ze wsparciem branży beauty

W tej chwili priorytetem jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo. Na jego straży stoi personel medyczny, który tworzą również kobiety. Coraz więcej osób okazuje im solidarność i wsparcie. Są to np. przedstawicielki branży kosmetycznej.

W całej Polsce trwa akcja „Piękno dla Bohaterek”. Powstają lokalne grupy, które oferują bony na usługi makijażystek czy stylistek dla pań z „pierwszej linii frontu” – lekarek czy pielęgniarek. Jedna z takich grup istnieje w Zielonej Górze. O jej działalności mówi Anna Błażejewska-Gruza.

Akcja jest bardzo dobrze zorganizowana. Na miejscu są wydelegowane osoby, które wypisują bony z każdego salonu, imiennie. Jest po prostu wyznaczony salon. Jest też jedna czy dwie osoby wydelegowane, które dostarczą bony do szpitala w Zielonej Górze. Bony będą ważne ponad pół roku.Anna Błażejewska-Gruza, makijażystka

Bony zostaną przekazane w piątek, 17 kwietnia. Kobiety, które działają w ochronie zdrowia, będą mogły skorzystać np. ze stylizacji fryzur, makijażu czy stylizacji paznokci.

Tego jest bardzo dużo. W przeciągu dwóch dni zebrało się ponad 400 bonów na samą Zieloną Górę. Dużo osób, nawet w tym czasie, który jest ciężki dla nas, dla świata beauty, chce wspomóc służbę zdrowia.Anna Błażejewska-Gruza

W zielonogórską odsłonę akcji „Piękno dla Bohaterek” angażują się również fotografowie. Proponują vouchery na sesje zdjęciowe.

Grupę „Zielona Góra – Piękno dla Bohaterek” można znaleźć na Facebooku.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: