ZIELONA GÓRA:

Dziś XVI gala „Warto jest pomagać”. Inna niż zwykle

Co roku stowarzyszenie „Warto jest pomagać” wprowadzało świąteczny klimat swoją charytatywną galą. Teraz jej forma musiała się oczywiście zmienić – artystów nie usłyszymy na scenie w hali CRS, ale w internecie.

Stowarzyszenie rozważało, czy gala w ogóle się odbędzie. – Nie było możliwości spotkania się z orkiestrą i ze wszystkimi, którzy biorą w tym udział – mówi Grzegorz Hryniewicz, prezes organizacji. Ostatecznie jednak tradycja przedświątecznego koncertu będzie utrzymana.

Postanowiliśmy, że zorganizujemy szesnastą edycję gali przy współpracy z Radiem Index. Będziemy chcieli wprowadzić klimat świąt i dać chociaż namiastkę świątecznego czasu.

Hryniewicz zapowiedział, że w gali weźmie udział jedenastu artystów. Zobaczymy ich podczas transmisji online.

Do każdego z państwa dotrzemy. Wystarczy, że wejdziecie na nasz fanpage „Warto jest pomagać”. Tam, na żywo, wspólnie z Leszkiem Jenkiem poprowadzę galę. Będzie także jedenastu artystów i gwiazd, z którymi się połączymy, będziemy mogli sobie z nimi porozmawiać i powspominać te gale, które już miały miejsce, pośpiewać również kolędy. Mogę dodać, że będzie na przykład znany aktor, który był już podczas naszej gali, wspaniali wokaliści, będzie dwóch członków honorowych stowarzyszenia. Myślę, że naprawdę będzie bardzo ciekawie.

Celem gali jest zbiórka pieniędzy dla Ani Orłowskiej, 5-miesięcznej zielonogórzance chorej na rdzeniowy zanik mięśni. Będą więc prowadzone licytacje, a w trakcie transmisji wyświetli się numer konta, na który widzowie będą wpłacać datki.

Szesnasta gala „Warto jest pomagać” w formie online dziś, tj. 20 grudnia. Początek imprezy o 16:00.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: