ZIELONA GÓRA:ŻUŻEL:

Betonu na pewno nie będzie. Falubaz szykuje się na Apator

Spotkanie o być albo nie być przed zielonogórskimi żużlowcami. W niedzielę Marwis.pl Falubaz będzie podejmować eWinner Apatora Toruń. To spotkanie drużyn walczących o utrzymanie w PGE Ekstralidze.

Zielonogórzanie mają na koncie tylko jedno zwycięstwo w tym sezonie. Rywal wygrywał dwukrotnie. Falubaz jest jednak po dotkliwej i miażdżącej porażce z Betardem Spartą Wrocław na własnym torze 27:63. Tor będzie inny niż w ostatnią niedzielę, ale Mateusz Tonder nie zdradza jaki.

Tutaj musimy jakąś zmianę wprowadzić. Tor przygotowujemy już pod Toruń, ale nie mogę zdradzać czynników przygotowania tego toru. Trenujemy czwartek, piątek i sobota. Chcę dobrze te dni wykorzystać, żeby się przygotować. Nie ukrywam, tor będzie inny i trzeba na nim trochę pojeździć, może inne silniki dopasować.

Żużlowiec, który pierwszy sezon startuje jako senior podkreśla, że w klubie jest świadomość, jak ważne to spotkanie.

Wszyscy mają w głowie, że musimy ten mecz wygrać. On jest u nas na torze i na pewno będziemy mieli troszeczkę łatwiej. Każda drużyna w ekstralidze jest jednak mocna. Toruń też. Trzeba dać z siebie wszystko i załatać te dziury, które były w meczu z Wrocławiem.

Spotkanie ostatniego Falubazu z szóstym w tabeli Apatorem o 16:30 w niedzielę. Walka będzie toczyć się też o punkt bonusowy. Na inaugurację sezonu torunianie wygrali różnicą 12 punktów.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: