ZIELONA GÓRA:

Będzie miejski sylwester!

Pod chmurką, w tej samej formule, co przed rokiem. Miasto przygotowuje zabawę sylwestrową dla zielonogórzan, mówił o tym w audycji Prezydent na 96 FM Janusz Kubicki.

Rok 2019 mieszkańcy miasta witali na placu przy Centrum Biznesu. Zabawa sylwestrowa planowana jest również w tym roku. W planie jest także pokaz fajerwerków.

Będziemy zwolennikami, żeby fajerwerki były w tym miejscu, a innych poprosimy, żeby nie strzelali. Oczywiście mieszkańcy mają do tego prawo. Przepisy prawa są jednoznaczne i my na ten przepis nie mamy wpływu. W ubiegłym roku była dość duża dyskusja, po której zrezygnowaliśmy z miejskiego pokazu. Okazało się, że myśmy zrezygnowali, a wszyscy strzelali wokoło. Teraz pójdziemy w drugim kierunku. Jakieś pomysły, co zrobić, żeby ułatwić przetrwanie tego momentu zwierzętom znajdziemy.Janusz Kubicki

Prezydent dodał, że wszędzie tego dnia słychać strzały fajerwerków i dlatego podczas miejskiej zabawy pokaz też będzie przewidziany.

A co wy sądzicie na temat fajerwerków? Czy sami strzelacie w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia? Czekamy na wasze opinie na Facebooku i na portalu wZielonej.pl, gdzie zobaczycie całą audycję Prezydent na 96 FM.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: