LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Basen w Drzonkowie czynny dopiero od 26 czerwca

Nie w świąteczny czwartek, a trochę później, bo w piątek 26 czerwca zostanie otwarty basen w Drzonkowie. Wodne atrakcje na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji miały być dostępne już w Boże Ciało.  

Jak nas poinformował szef WOSIR-u Bogusław Sułkowski pływalnia olimpijska i basen rekreacyjny zostaną otwarte trochę później. Powód?  – Chcemy, by było jeszcze cieplej – mówi Sułkowski:

Jeśli mieszkańcy mieliby przyjść, musiałoby być jeszcze cieplej. Podjęliśmy decyzje, że 26 czerwca w piątek otwieramy jednocześnie dwie pływalnie: rekreacyjną i olimpijską. W tej chwili przygotowujemy się do otwarcia. .prof. Wojciech Strzyżewski

Sułkowskiego zapytaliśmy również o to, w jaki sposób wyglądać będą ostatnie przygotowania do otwarcia obiektu:

Jeśli chodzi o pływalnię olimpijską – już jest 1/4 wody, Trwa napełnianie. W ciągu ostatnich dni uzupełnimy wodę. W pływalni rekreacyjnej woda już jest, ale będziemy ją podgrzewać do temperatury 28-29 stopni. Trwa to około 3-4 dni.prof. Wojciech Strzyżewski

Pływalnia olimpijska czynna będzie od godziny 7 do 21 siedem dni w tygodniu. Z kolei pływalnia rekreacyjna czynna będzie od godziny 10 do godziny 21.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: