ZIELONA GÓRA:

Amazonki w Różowym Marszu Nadziei

Zielonogórskie Amazonki to kobiety, które dużo przeszły, ale nadal mają siłę i jeszcze więcej energii, aby uchronić innych od cierpienia. Tym razem wyjdą na ulice i będą zachęcały do profilaktyki i badań, które mogą uratować życie.

Różowy Marsz Nadziei odbędzie się pod hasłem „Rakowi NIE! Zdrowemu stylowi życia TAK!”. Panie przejdą ulicami Zielonej Góry. Wyruszą z Placu Powstańców Wielkopolskich i przejdą do Urzędu Marszałkowskiego, gdzie odbędzie się konferencja tematyczna wraz ze stoiskami profilaktycznymi. Na miejscu przygotowane będzie stanowisko oferujące profilaktyczne badanie piersi, pokaz automasażu, terapię antynikotynową oraz konsultacje dietetyczne, naukę samobadania piersi i doradztwo NFZ oraz kosmetyczne.

Tego dnia odbędzie się również Maraton Indoor Cycling. Pieniądze z rezerwacji rowerów zostaną przeznaczone na leczenie Anny Zielińskiej Jarocin, która zmaga się z chorobą nowotworową. Więcej szczegółów dostępnych jest na profilu Zielonogórskich Amazonek.

Wszystko to odbędzie się 15 października. Marsz rozpocznie się o godzinie 11:00 na Placu Powstańców Wielkopolskich przy Zielonogórskiej Filharmonii.

Poniżej przedstawiamy plakat wydarzenia.

Różowy Marsz Nadziei

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: