ZIELONA GÓRA:

Aktywni rodzice bez cukru. Kolejne spotkanie z cyklu ATAM

Fundacja Innowacyjny Klub Rodzica zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu ATAM – Aktywny Tata, Aktywna Mama. Tym razem uczestnicy warsztatów porozmawiają o zasadach zdrowego żywienia dzieci i istotności zbilansowanej diety.

Na spotkaniu uczestnicy rozmawiać będą o skutkach nadmiernego spożywania cukru i o tym, jak odpowiednio się odżywiać. – Dowiemy się, czy w jakiś sposób geny odpowiadają za tendencje do tycia. Postaramy się opracować plan profilaktyki otyłości i cukrzycy u naszych dzieciaków zaraz po tym, jak nauczymy się jak kontrolować spożycie cukru w naszych domach. Na koniec wymienimy się przepisami na słodkie ale zdrowe przekąski, które możemy serwować naszym dzieciom i nie tylko dzieciom – informują organizatorzy.

Spotkanie poprowadzi Aleksandra Majsnerowska – dietetyk kliniczny oraz pedagog, członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, propagatorka zdrowego stylu życia oraz animatorka aktywności fizycznej.

Spotkanie odbędzie się 13 sierpnia (wtorek) w godz.17.00-21.00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Chęć udziału należy zgłosić wypełniając Formularz rekrutacyjny dostępny na stronie www.atam.org.pl.

Podczas spotkań ATAM oferuje zorganizowaną opiekę nad dziećmi i zdrowy poczęstunek.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: