WOŚPZIELONA GÓRA:

29. finał WOŚP coraz bliżej. Zobaczcie scenę na kółkach! Co będzie się tam działo?

Trudne, wyjątkowe czasy wymagają nieszablonowych pomysłów. Kreatywność na wielu polach w dobie pandemii działa, także jeśli chodzi o Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W niedzielę 29. finał. Jak będzie wyglądał w Zielonej Górze?

W naszym mieście stawiają na scenę na kółkach. „WOŚP-owy TIR” to nic innego, jak „Scena Otwartych Serc”, która przez lata stała przy ratuszu. Tym razem będzie się przemieszczać. Mówi Agnieszka Opalińska z zielonogórskiego sztabu.

Szukaliśmy jakiejś formy, żeby to nie był tylko przekaz online, żeby coś się zadziało, żeby ludzie poczuli energię. To, co zawsze było na tej scenie – atmosfera rodzinna, wesoła, która miała bardzo fajne osiągnięcie również finansowe. W zeszłym roku to było 36 tys. zł. Bardzo fajny wynik.

Scena wyjedzie o 9:30 spod Centrum Biznesu, gdzie będzie znajdowało się centrum dowodzenia zielonogórskim finałem. I przemierzy miasto wzdłuż i wszerz. Zatrzyma się na piętnastu przystankach, na występy.

15 niepowtarzalnych, krótkich występów. Będziemy się przemieszczać, stawać dosłownie na chwilę. Będzie z nami DJ, muzyka i transmisja. Wystąpimy, policytujemy. Tir będzie kolorowy. Fajne w tym wszystko jest to, że część przystanków będzie w Dzielnicy Nowe Miasto.

Okazałego tira, jak i jego rozkład jazdy zobaczycie na portalu wZielonej.pl. Przypominamy też, że relacje z 29. finału na antenie Radia Index i na wZielonej.pl.

foto: materiały sztabu WOŚP Zielona Góra

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: