WOŚP

Wszystkie stworzenia małe i duże – słów kilka o zwierzętach podczas warsztatów na ASP

Podczas 23 Przystanku Woodstock wielu uczestników aktywnie korzysta z warsztatów i zajęć na Akademii Sztuk Przepięknych. Jak co roku na przystankowiczów czeka szereg interesujących i zaskakujących tematów oraz zagadnień z różnych dziedzin życia na co dzień.

W tym roku ważnym tematem, cieszącym się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników Przystanku są problemy dotyczące zwierząt. Można zapoznać się z ofertą m.in Fundacji Nasze ZOO. Zajmuje się ona pomocą zwierzakom bezpośrednio przez różnego rodzaju akcje w schroniskach, jak też uświadamia w jaki sposób pomagać i chronić futrzastych milusińskich każdego dnia. Więcej szczegółów o działaniach fundacji w rozmowie z Krzysztofem Wojciechowskim.

Na ASP znajduje się również punkt Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Ich celem jest uświadomić ludzi w jakich warunkach żyją i jak bardzo cierpią zwierzęta hodowlane. Zainteresowani goście mają możliwość przeniesienia się za pomocą specjalnych okularów i dźwięków w skórę zwierząt. O tym, co Stowarzyszenie przygotowało na te kilka intensywnych dni – w rozmowie z Bogną Domagalską.

Przy ASP po raz kolejny stacjonuje także Zielona Wioska Greenpeace. O tym, co dokładnie można w niej znaleźć i informacje o organizowanych w niej spotkaniach, w rozmowie z Natalią Bajerowską.

 

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00