WOŚPZIELONA GÓRA:

Gorące serca i lodowata woda – licytujmy morsowanie z radnymi! [29. finał WOŚP]

Jest moda na morsowanie, nie mogło więc być inaczej – morsowanie z radnymi będzie w tym roku jedną z głównych WOŚP-owych licytacji w Zielonej Górze. Kto da się wrzucić do chłodnej wody?

W poprzednich latach było obrzucanie tortem, było chodzenie w ogniu (oczywiście w specjalnym kombinezonie), więc teraz – coś zimnego. W lodowatej wodzie zanurzą się radni.

Tak naprawdę wszyscy radni, którzy się zgłosili (na razie jest ich około ośmiu), pójdą morsować, więc nie będzie trzeba wybierać. Ciekawostka jest taka, że nikt z nas nie morsował, więc może być ciężko. Sami się zastanawiamy, czy nam się uda, czy wejdziemy do tej wody. Nawet podbijamy licytację – jeżeli ktoś z nas zrezygnuje i się wystraszy, to wszyscy razem tego jednego wrzucimy do wody.

Główne aukcje, w tym właśnie morsowanie – po godzinie 19:00. Paweł Wysocki pojawi się też o 16:30 na scenie mobilnej przy małym Tesco, gdzie poprowadzi licytację urodzin w Ogrodzie Botanicznym.

Jak wiecie, pracuję w Ogrodzie Botanicznym. Można sobie tam zrobić urodziny, więc osoba, która wylicytuje, będzie mogła się umówić na jakikolwiek termin w 2021 roku. Będą przygotowane animacje, będzie można zorganizować imprezę do 20 osób.

Więcej o licytacjach, bezpieczeństwie wolontariuszy i organizacji finału WOŚP – w całej rozmowie podczas transmisji.

mat. prasowe

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: