UCZELNIA:WINOBRANIE

Winobranie to też UZetobranie. Uczelniane smaczki tylko na antenie Radia Index

Ruszyło Winobranie 2021, a wraz z nim ruszyła także specjalna ramówka Radia Index. Przez cały tydzień na naszej antenie możecie znaleźć relacje z najważniejszych wydarzeń. Nie brakuje też spotkań z zielonogórskimi wykładowcami. 

Władze uczelni oraz wykładowcy opowiadają naszym słuchaczom i widzom o tym jak Uniwersytet Zielonogórski działa. Gościem pierwszej audycji “Poznaj Uniwersytet Zielonogórski” była profesor Maria Mrówczyńska. Prorektor ds. współpracy z gospodarką wyjaśniła co się kryje pod tajemniczym skrótem CPiTT.

Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii to jednostka ogólnouczelniana. Zajmuje się transferem wiedzy z nauki do przemysłu. Łączy naszych naukowców z przemysłem. Ogólnie funkcjonuje ono już od wielu lat. Zostało powołane przez senat Uniwersytetu Zielonogórskiego. Teraz centrum zmieniło swoją lokalizację.

Nową siedzibę znajdziecie przy ulicy Podgórnej, w dawnym budynku rektoratu Politechniki Zielonogórskiej. Dodajmy, że tajemnice Uniwersytetu Zielonogórskiego odkrywamy codziennie. Zawsze o 10 i 13. Audycja, dotycząca życia uczelni, jest jednym z akcentów naszej winobraniowej ramówki pod hasłem Winogranie.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: