WINOBRANIEZIELONA GÓRA:

Show w małym palcu. Winobraniowy pokaz grupy Break Hill

„Idealnie, doskonale, jak zawodowy balet, gdzie nawet najmniejszy palec wprawia w zachwyt całą salę” – śpiewał zespół Akurat. Na Winobraniu – wprawdzie nie balet, nie w sali, ale z pewnością zachwyt widzów. Podczas Dni Zielonej Góry prezentuje się studio tańca Break Hill.  

Pokaz to jednak nie tylko taniec grupy. Wyczynom studia Break Hill towarzyszył także beatboxer „Zgas” oraz solowy występ Michała Kaczorowskiego. Tancerz znany pod pseudonimem „Kaczorex” zaprezentował popping.

Nad winobraniowym programem studio Break Hill pracowało przed wakacjami. Lato było dla breakdancerów bardzo pracowite.

Było to nad morzem czy też w górach: Karpacz, Szklarska Poręba, Rewal, Trzęsacz i okoliczne miejscowości. Tam trenowaliśmy nasze show, dzięki czemu mogliśmy wystawić je na Winobranie przygotowane w 100 procentach. Dosłownie mamy je w małym paluszku. Jest zawsze ciekawie i zawsze pojawi się coś innego. Są tu elementy zaskoczenia, ponieważ dla nas bardzo ważne są interakcje z widzem. A widzowie bardzo naprawdę bardzo chętnie biorą udział w naszych pokazach, więc warto u nas być.Radosław Blonkowski – Rademenez

Jak się okazuje, taniec nowoczesny to nie tylko domena ludzi młodych.

Oczywiście po Winobraniu kontynuujemy nasze działania jako studio tańca Break Hill. Uczymy dzieciaczki od 5. roku życia. Zapisała się do nas pani w wieku 66 lat, tak więc będziemy mieć najstarszą i najmłodszą uczestniczkę na macie. Zachęcamy do uczestnictwa w naszej szkole tańca. Dalej będziemy pokazywać swoje umiejętności, gdziekolwiek pojedziemy.

Tancerzy z Break Hill i ich gości możecie zobaczyć do jutra (8.09.), od godziny 17:00 do 22:00 na dziedzińcu galerii „U Jadźki” przy Żeromskiego 21.

Radosław Blonkowski – Rademenez

Zobacz więcej
Back to top button
X