WINOBRANIEZIELONA GÓRA:

Podwórko przy Żeromskiego tętni życiem! Opanował je breakdance

Winobranie to święto związane nie tylko z winiarstwem. Jest też bogate w wiele wydarzeń artystycznych. Spektakle w Lubuskim Teatrze czy wystawa w galerii Pro Arte to już tradycja. Dołącza do niej nowoczesność w postaci Winobraniowego Breakowiska.

Tak nazywa się cykl występów, które przygotowało studio tańca Break Hill i firma Frajda. Poza tancerzami z Zielonej Góry wystąpią ci, których możemy kojarzyć z telewizji.

Będzie między innymi zwycięzca programu „Got to Dance” – tancerz poppingu Kaczorex. Również aktor i tancerz breakdance’u z Gorzowa Wielkopolskiego, który zagości też na scenie Lubuskiego Teatru. Będziemy mieli też artystę, który pojawi się ze sztukami magicznymi i artystycznymi, wprost z Karpacza. Będzie mógł pojawić się każdy, zobaczyć jak wygląda taniec breakdance, beatbox, freestyle. Będą tam również elementy zabawy dla dzieciaków.Radosław Blonkowski

Wyczyny tancerzy będziemy podpatrywać od niedzieli, 9 września do piątku, 14 września. Każdego dnia rozpoczną się od 17:00, zakończą ok. 21:00. Miejscem Winobraniowego Breakowiska będzie podwórko dawnej galerii u Jadźki przy ulicy Żeromskiego.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X