WINOBRANIEZIELONA GÓRA:

Nowy start zespołu? To nie jest bez sensu! Na winobraniowej scenie – grupa Echa!

Winobranie to nie tylko występy największych gwiazd, ale i lokalnych artystów. Na scenie zobaczyliśmy już m.in. Jadwigę Macewicz i zespół Układ oraz uczniów jednej ze szkół muzycznych. Teraz zagra również formacja Echa, znana dawniej jako grupa Bezsensu.

Członkowie zespołu zdążyli już przyzwyczaić się do zmiany nazwy. Nie odcinają się zupełnie od twórczości Bezsensu, jednak starają się też przyciągnąć słuchaczy do nowego repertuaru.

Niektórzy nadal są zaskoczeni, że nie ma zespołu Bezsensu i niekoniecznie kojarzą to z zespołem Echa. Stąd między innymi częste wizyty w radiu Index, by wam, drodzy słuchacze, to uświadamiać. Ale to ma też swoje zalety, ponieważ jeżeli ktoś usłyszał 10 lat temu zespół Bezsensu i mu się nie spodobał, to może teraz przyjdzie na zespół Echa i mu się spodoba. To jest też ekscytujące, że nieco się restartujemy, zerujemy licznik.Arkadiusz Tyda, zespół Bezsensu

Echa zabrzmią na winobraniowej scenie w tę sobotę o godzinie 19:00. Kilka godzin wcześniej, o 16:00 przygotowują jednak niespodziankę dla swoich fanów.

Będzie można spotkać się z nami w sklepie muzycznym Muzart, czyli też przy deptaku. Będzie to odsłuch naszej płyty na sprzęcie audiofilskim najwyższej klasy. Słuchamy sobie spokojnie płyty, Muzart szykuje poczęstunek i różne atrakcje.Arkadiusz Tyda

11 października zespół Echa zagra natomiast kameralny koncert w Kawonie. Więcej na ten temat w całym wywiadzie.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: