SPORT:WINOBRANIEZIELONA GÓRA:

Narodowy Dzień Tenisa w Zielonej Górze. Grali młodsi, starsi i VIP-y!

Zielona Góra była jednym z czternastu miast w Polsce, gdzie odbyła się kolejna edycja Narodowego Dnia Tenisa, w tym roku połączona ze stuleciem Polskiego Związku Tenisowego.

Na kortach MOSiR przy ul. Sulechowskiej doszło m.in. do derbów Zielona Góra – Gorzów. Naprzeciwko siebie stanęli m.in. Janusz Kubicki i senator Władysław Komarnicki. Za rakiety chwycili też m.in. sportowcy – Piotr Protasiewicz i Lucjan Błaszczyk, ale także inni znani zielonogórzanie, jak choćby artysta kabaretowy Przemek „Sasza” Żejmo z kabaretu Jurki, z którym na żywo rozmawialiśmy na antenie Radia Index w trakcie imprezy.

Uczę się od pięciu lat. Żałuję, że tak późno. Wspaniała zabawa, wspaniali ludzie. Człowiek czuje, że żyje. Będziemy grać w parze z Robertem Jagiełowiczem przeciwko Lucjanowi Błaszczykowi i Piotrowi Protasiewiczowi. Jestem tu drugi raz na Narodowym Dniu Tenisa. Było bardzo śmiesznie i bardzo fajnie!

Na kortach MOSiR tajniki tenisa dzieciom przybliżała Martyna Kubka, wywodząca się stąd reprezentantka Polski. Rozgrywano też eliminacje do tenisowej „Talentiady”, turnieju dla dzieci.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: