MUZYKA:WINOBRANIEZIELONA GÓRA:

Muzycznie wszechstronny. Dorian Zarzycki pierwszy raz na deptaku

Śpiewa, gra, uczy… W zasadzie robi wszystko, co związane z muzyką! Dorian Zarzycki pojawił się na Plenerowej Scenie Muzycznej Radia Index. Opowiedział też Mateuszowi Kasperczykowi, co czeka jego i zespół w najbliższym czasie.

Dalej gramy, dalej koncertujemy. Tych koncertów jest czasami więcej, czasami mniej, ale przede wszystkim pracujemy nad nowym materiałem. Trochę także zmieniamy się kadrowo w zespole, dokupujemy trochę sprzętu, testujemy i staramy się obrać nowy kierunek muzyczny. Dzieje się wiele.Dorian Zarzycki

Muzyka grupy Dorian Zarzycki Band jest produkowana w domu lidera. Ma to oczywiście swoje plusy i minusy.

Mam swoje studio nagrań. Pozwala nam to siedzieć dzień i noc nad różnymi nagraniami. Złą stroną jest na pewno to, że gdy sam przy tym siedzę, nigdy mi się to nie podoba. Mógłbym tak grzebać dziesięć lat. Podejrzewam, że następna płyta naprawdę będzie za długi czas, jak tak dalej pójdzieśmieje się Dorian.

W takim ogromie zajęć nie mogło się obyć bez przerwy. Po wakacyjnym odpoczynku Dorian Zarzycki przypomina też o działalności Szkoły Muzycznej Yamaha. Jej uczniowie (zespół Sunlight) także mieli okazję zagrać na winobraniowej scenie Indexu. Szkoła pojawi się także w sobotnim korowodzie, gdzie zagra koncert na platformie.

Dorian Zarzycki

Zobacz więcej
Back to top button
X