KSIĄŻKA:WINOBRANIEZIELONA GÓRA:

Książka, płyta winylowa, może film? Do wyboru, do koloru na kiermaszu biblioteki

Mnóstwo literatury pięknej – polskiej i zagranicznej, a także multimediów proponuje biblioteka Norwida na winobraniowym kiermaszu. Domową biblioteczkę można wzbogacić o książki, których dawno poszukiwaliśmy do swojej kolekcji. W dodatku nie obciąży to za bardzo naszego portfela.

Biblioteka wystawiła na kiermaszu albumy malarskie, książki popularnonaukowe czy także płyty winylowe – mówi Małgorzata Jeżykowska z Działu Magazynów i Zbiorów Zabezpieczonych biblioteki Norwida.

Oferujemy duży zakres literatury polskiej, obcej, albumy malarskie, fotograficzne, kryminały, harlequiny. Będzie prezentowało się wydawnictwo Pro Libris.Małgorzata Jeżykowska

Kiermasz cieszy się dużym zainteresowaniem stałych czytelników, którzy szukają konkretnych tytułów książek.

Przychodzą czytelnicy, którzy co roku nabywają u nas książki. Szukają, przychodzą z notatkami, które książki mają, a które nie. Są dzień w dzień i sprawdzają, co jest dowożone, bo wiadomo, że codziennie dokładamy nowe pozycje.Małgorzata Jeżykowska

Ze środków zebranych podczas kiermaszu zakupione zostaną nowości do biblioteki. Warto zaopatrzeć się w większą liczbę książek lub multimediów, tym bardziej, że są one na każdą kieszeń.

Winobraniowy Kiermasz Książek potrwa do soboty. Będzie czynny od 10:00 do 17:00, a w sobotę od 10:00 do 14:00. W razie pogorszenia pogody, znajdziemy go w holu biblioteki.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: