WINOBRANIEZIELONA GÓRA:

Klucze już w rękach Bachusa! Winobranie rozpoczęte! [WINOBRANIE 2020]

O innej porze niż zazwyczaj i w innych okolicznościach Bachus otrzymał klucz do bram miasta. Otwarcie Winobrania odbyło się w sobotni wieczór na Placu Teatralnym, w trakcie spektaklu „Księżniczka na opak wywrócona”.

Przekazanie klucza poprzedziło oczywiście przekomarzanie się Bachusa z prezydentem: – Przekazuję ci klucz do bram miasta, abyś przez cały tydzień wszystkich, którzy tutaj w tym mieście będą przebywali, zabrał do zabawy i za tydzień oddał miasto. Ale nie rwij się tak, nie rwij się do tej pracy! – wzywał Janusz Kubicki.

– Śpieszno mi już do tej zabawy i do tej imprezy, żebyśmy się wszyscy wspólnie bawili. A ty idź sobie na urlop – odpowiedział Bachus.

Jeszcze za dnia Janusz Kubicki i Bachus byli gośćmi winobraniowego studia Radia Index.

Studio Winobraniowe: Janusz Kubicki i Bachus

Ten Pan już chyba jest "po"! ;) A co z kluczami do miasta?! W Studiu Winobraniowym: Janusz Kubicki, (jeszcze przez chwilę) prezydent Miasto Zielona Góra i Marcin Wiśniewski czyli Bachus.Partnerzy Winobraniowego Studia Radia Index 2020:Restauracja Winiarnia BachusStacja Kontroli Pojazdów PolControl ul. Jana z Kolna, zajezdnia PKSEvity

Geplaatst door Radio Index 96 fm op Zaterdag 5 september 2020

Rządy boga winnej latorośli potrwają w mieście do 13 września. Początek Winobrania był jednocześnie symbolicznym zakończeniem Lubuskiego Lata Teatralnego.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: