WINOBRANIEZIELONA GÓRA:

Idziesz na Winobranie? Wstąp na Winobraniowe Breakowisko

Na Winobraniu warto mieć oczy szeroko otwarte. I nie chodzi tu o bezpieczeństwo, a o atrakcje, które czają się w różnych miejscach.

W podwórku dawnej Galerii u Jadźki przy ul. Żeromskiego codziennie od 17:00 do wieczora tzw. Winobraniowe Breakowisko, czyli atrakcje z myślą o najmłodszych. Szczegóły przybliża Radosław Rademenez Blonkowski, jeden z organizatorów.

Radosław “Rademenez” Blonkowski: – W tym roku dostaliśmy wsparcie ZOK-u – tak ładnie sobie teraz “zrymuję”. Miasto Zielona Góra i Centrum Biznesu udostępniło nam miejsce i robimy pokazy od 17:00 do 21:30. Dodatkowo robimy również strefę dla dzieciaczków. Codziennie są inne zabawy. Baloniki napełnione helem, inne atrakcje, każdy znajdzie coś dla siebie. Można powiedzieć, że to jedyne miejsce siedzące na deptaku. Mamy taki mini amfiteatr.

Dziś o 17:00 impreza rozpoczyna się od rozgrzewki, a następnie pokazy i animacje w wydaniu Falubazowym. Zaplanowany jest także specjalny show z elementami Break Dance, Beat Box i Freestyle ze specjalnym udziałem Motomyszy i zawodników Falubazu. I tak aż do 21:30.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: