WINOBRANIEZIELONA GÓRA:

Galeria w centrum miasta i Winobrania. Zażyj rozrywki „u Jadźki”

Największe święto wina w Polsce nie skupia się tylko na deptaku. Warto zajrzeć nieco dalej, by posmakować rozrywki i sztuki. Ze swoimi propozycjami do zielonogórzan i turystów wychodzi Galeria u Jadźki.

W podwórku, za zieloną bramą niedaleko pomnika Bachusa dzieje się naprawdę mnóstwo. Od breakdance’a dla młodego pokolenia po kabaret i wieczór taneczny z salsą, bachatą i kizombą.

Codziennie przez całe Winobranie od 17:00 do 22:00, do piątku działa szkoła Break Hill z gośćmi. Jutro o 20:00 spektakl muzyczny „Wszystkie twarze kobiety” w wykonaniu Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Fajna historia o kobietach, mówiona przez kobiety, ale nie tylko. Mamy Alka, rodzynka, który też fajne treści wykonuje, więc zapraszam w czwartek. A w sobotę mamy potańcówkę pod gołym niebem, od 19:00 do 24:00 w rytmach salsy, bachaty i kizomby. DJ Jarosław będzie prowadził imprezę. Będą też instruktorzy tańca.Małgorzata Szapował

Na antenie plenerowego studia Indexu pojawiła się również zapowiedź nowej, klimatycznej miejscówki. Będzie można w niej spotkać artystów z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego.

W październiku galeria będzie się przekształcać w trochę inny twór. Będzie to klubokawiarnia artystyczna „El Szapo Bar”. Więc zaglądajcie, będą nowe rzeczy. Zapraszamy na stronę Galerii u Jadźki. Tam, na fanpage’u wszystkie informacje będą. Zapraszamy do zaglądania do nas. Troszeczkę to moja inicjatywa. Siedzi to we mnie i wreszcie ma możliwość ujścia.Małgorzata Szapował

Poniżej całość rozmowy.

Małgorzata Szapował, Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X