WINOBRANIE 2019ZIELONA GÓRA:

Co leci z fontann i czy Bachus pójdzie do polityki? Winobraniowy Prezydent na 96 FM!

Jeden drugiego stawiał pod ostrzałem pytań. To był wyjątkowy program Prezydent na 96 FM z udziałem Janusza Kubickiego i Bachusa. Najpierw pytania władającemu obecnie miastem zadawał prezydent, a potem panowie zamienili się rolami.

Spotkanie na szczycie miało miejsce w Radiu Index. Nierządzący obecnie prezydent Janusz Kubicki pytał rządzącego Winnym Grodem Bachusa. Nie mogło zabraknąć trudnych pytań o inwestycje.

Kubicki: – Mamy piękne fontanny, tylko czemu z żadnej nie leci wino? To jest duża niedoróbka z twojej strony. Mieszkańcy pytają, dzwonią.

Bachus: – Jest jeden problem, jakie ma lecieć to wino?

Potem panowie zamienili się rolami, wprowadzając w zakłopotanie studentów dziennikarstwa i medioznawców, bo wywiad stał się wywiadem podwójnym. Bachus pytał Janusza Kubickiego, co podoba mu się najbardziej podczas tegorocznego Winobrania.

Kubicki: – Gdyby Bachus poszedł do dużej polityki i został ogólnopolskim Bachusem na tydzień, to myślę, że Polska przez tydzień wyglądałaby zdecydowanie lepiej, piękniej wspanialej.

Bachus: – Puchnę z dumy normalnie!

Cały program Prezydent na 96 FM do zobaczenia na portalu wZielonej.pl. Pytania słuchaczy zadamy w kolejnym programie, gdy Bachus odda już klucze do miasta.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: