UCZELNIA:

Znamy wystawców na Targi Pracy Biura Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego!

Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego zakończyło niedawno przyjmowanie zgłoszeń firm na Targi Pracy. Lista wystawców jest już ustalona, warto więc uważnie się jej przyjrzeć.

Do zaprezentowania się na uczelnianych targach wybrano 73 podmioty. Są to zarówno lokalne przedsiębiorstwa, jak i firmy z siedzibą w Zielonej Górze oraz urzędy. Wśród wystawców znajduje się m.in. firma ADB, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zielonej Górze, LUMEL, MetaPack i Nestlé. Przedstawią oni oferty pracy, praktyk bądź staży, opowiedzą też o procesie naboru pracowników.

W loży ekspertów zasiądą z kolei takie instytucje, jak Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, zielonogórski inspektorat Państwowej Inspekcji Pracy, Urząd Marszałkowski i Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Odpowiedzą na pytania o to, jak pozyskać środki na działalność gospodarczą, prowadzić administrację firmy, a także jak rozumieć zapisy w umowach zawieranych z pracodawcą.

Kompletną listę wystawców znajdziecie na stronie bk.uz.zgora.pl. I pamiętajcie – nawiązując do przykazania z alfabetu targowego – nie zrażajcie się jeśli wydaje Wam się, że nie ma nic dla Was, na miejscu może okazać się całkiem inaczej.

Targi Pracy odbędą się 15 marca od godziny 10:00 do 14:00 na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: